Yhteystiedot

Tervetuloa ihmisläheiseen konekauppaan! Monikäyttöiset ja markkinoiden edullisimmat pyöräkuormaajat tulevat meiltä. Päätoimipaikkamme ovat Oulussa ja Porvoossa. Lisäksi jälleenmyyjämme ovat apunasi ympäri Suomen.

Voit lähettää meille viestin myös lomakkeella.

Green Master Oulu

Myynti, huolto ja varaosat
Palolantie 5, 90620 Oulu

Asiakaspalvelu:
asiakaspalvelu@greenmaster.fi

Myynti:
Mira Kontio
+358 40 937 1188
mira.kontio@greenmaster.fi

Myynti, huolto ja varaosat:
Jonne Alakiuttu
+358 40 058 6856
jonne.alakiuttu@greenmaster.fi

Green Master Porvoo

Myynti, huolto ja varaosat
Pienteollisuustie 31, 06450 Porvoo

Janne Tiri
+358 40 555 2722
janne.tiri@greenmaster.fi

green master TAMpere

Myynti, huolto ja varaosat

Mikko Alariikola
+358 45 227 3600
mikko.alariikola@greenmaster.fi

Jälleenmyyjät

Keminmaa

Myynti, huolto ja varaosat

Keminmaan Traktori
Käpyläntie 7, 94450 Keminmaa
Veli-Antti Maunu
+358 40 089 5264

Seinäjoki

Myynti, huolto ja varaosat

E-P:n Kone ja Tarvike
Rullatie 4, Seinäjoki
+358 40 026 0047

 

rauma

Myynti, huolto ja varaosat

JKL-Trading Oy
Olkiluodontie 8, 27150 Eurajoki
Joonas Kiiski
+358 45 114 1488
joonas.kiiski@greenmaster.fi

Vantaa

Waste2M Oy
Koivulehdontie 2, 01510 Vantaa

Juhani Tamminen
+358 40 709 4605
juhani@w2m.fi

Mats Väisänen
+358 50 043 8747
mats@w2m.fi

Yritystiedot

Green Master Oy
Y-tunnus 2789860-7
Palolantie 5, 90620 Oulu
Sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@greenmaster.fi

Laskutusosoite
Vastaanotamme laskunne mieluiten verkkolaskuna.
Verkkolaskutusosoite: 00372789860
Välittäjätunnus: OKOYFIHH

Jos yrityksellänne ei ole mahdollisuutta lähettää meille verkkolaskuja, otamme laskunne vastaan paperilaskuina. Tällöin laskutusosoitteemme on Luoteisranta 14, 90910 Kontio.

Ota yhteyttä

  • Kiinnostuitko tai haluatko tietää lisää Green Master -pyöräkuormaajista? Lähetä meille viesti helposti tästä. Vastaamme yhteydenottoosi mahdollisimman vikkelästi. Tutustu myös tietosuojaselosteeseemme ennen lähetystä.

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.